Kuruluşumuzdan bugüne kadar geçen sürede kendimize temel ilke edindiğimiz mutlak müşteri memnuniyeti odaklı ve kaliteli hizmet anlayışını yerine getirmeyi başarmıştır.Varolan elektrik piyasasında zamanla büyüyerek bugünkü konumuna gelen firmamız kazandığı değerlerin sizlerden kazanıldığının farkında ve bu değerleride koruyabilmek için sizlere en iyi şekilde hizmet vererek vargücümüzle çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti için kullanıyoruz
  • İşlerimizi aşamalar halinde, başından sonuna kadar planlı bir şekilde yürütüyoruz.
  • Uygulama ve montaj işlerinin her aşamasında, kalite kontrolü yaparak en iyi sonuca ulaşıyoruz.
  • İşimizi uygun kalite ve hassasiyete sahip cihazlar ile yapıyoruz.
  • Ürün imalat kalitesi montaj aşamasında da koruyarak toplam kalite politikanıza hizmet ediyoruz.
  • İşlerimizin teslim sonrasında periyodik bakım ve servis hizmetlerinde de uzman kadromuz ile sürekli teknik destek vererek yanınızda olmaya devam ediyoruz.
  • Dış kaynaklı bilgi ve teknolojilerin detaylarına ulaşmayı sorun olmaktan çıkarıyoruz. Bu özelliğimiz ile uygulamalarda karşılaşılabilecek problemlerin hızla çözülmesini sağlıyoruz.
Fırat Marin Elektrik olarak Çalışma alanlarımızı Elektrik – Elektronik, Projelendirme, Taahhüt, Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri  olarak belirledik ve bu alanlarda bu güne kadar çok sayıda projeyi hayata geçirdik. İlerleyen yıllarda, teknolojideki gelişmelere paralel olarak, ürün ve hizmet çeşitliliğini arttırarak ve kendimizi sürekli yenileyerek, alternatif ve yenilenebilir enerji kaynakları konusunda  da uygulamalara imza attık. Çalıştığımız her müşterimize verdiğimiz kaliteli hizmetlerle, iş ilişkilerimizi kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi başardık. Müşteri  memnuniyeti  odaklı bakış açımız ile müşteri portföyümüzü her geçen gün arttırarak büyüyoruz. Tekniker, Teknisyenlerden oluşan tecrübeli, dinamik ve çalışkan kadromuzla güncel teknolojiye, yasalar ve yönetmeliklere uygun,  Danışmanlık, Projelendirme, Taahhüt hizmetleri veriyoruz.

PROJELERİMİZ

Bu zamana kadar yapmış olduğumuz projelerimize aşağıdaki bölümlerden ulaşabilirsiniz…